הסכמי ממון

הסכם ממון הוא הסכם מיוחד, המסדיר את חלוקת הרכוש והזכויות בין בני זוג במקרה של פירוד או גירושין. ניתן לערוך הסכם ממון לפני הנישואין (ומומלץ כמובן) ואפשר לעשות אותו גם אחרי הנישואין. באמצעות הסכם ממון יכולים בני הזוג להגן על הרכוש שלהם ואם יש צד אחד שהגיע עם רכוש רב ביחס לצד  השני, אזי ההסכם יכול להגן על רכושו כמו גם להבטיח את עתידו של הצד השני שהגיע עם פחות רכוש. 

אבל חשוב יותר מהכל, מטבע הדברים פרידה וגירושין הוא תהליך רגשי קשה, תהליך עם הרבה אמוציות שמוציאות מבני הזוג את הצדדים הכי אפלים שיש להם מה שמעמיק את הקרע, מעצים את הסכסוך וגורם לצדדים נזקים כבדים, הן כלכליים והן מנטליים, שלא לדבר על הנזקים שנגרמים לילדים. 

הסכם ממון טוב, שנעשה במקצועיות ובאהבת הצדדים זה לזה, מבטיח כי גם במקרה של פרידה גדר המחלוקות יהיה מצומצם, הפרידה תעשה בצורה הטובה ביותר האפשרית בנסיבות העניין, והצדדים יוכלו לסיים פרק זה בחייהם תוך שהם שומרים זה כל כבודו של זה ככל שניתן ועל רכושם שיתחלק ביניהם ולא עם אחרים. 

משרדנו מתמחה בהובלת תהליכים להגעה להסכמות מתאימות ומיטביות לבני הזוג, כאלה אשר דואגים לאינטרסים שלך וגם לזה של הצד השני ומבטיחים שגם במקרה של פרידה, תוכלו להיפרד בכבוד במינימום הוצאות.