למעלה מ-15 שנות ניסיון ומאות לקוחות נאמנים הפכו את המשרד שלנו למשרד המספק שירותי ליווי וייעוץ משפטי לחברות עסקים ומשפחות. הלקוחות שלנו מגיעים בדרך-כלל עם בעיה ונשארים בזכות השירות, בזכות היעילות, בזכות הראייה ההיקפית – 360 מעלות, בזכות הפתרונות היצירתיים, בזכות ההגנה שאנחנו מספקים לפעילויות יום ימיות בעסק ואף לבני המשפחה – בזכות הדאגה שלנו ללקוחותינו.

אנו יודעים שכדי שתוכלו לעסוק במה שאתם רוצים ואוהבים – אנחנו צריכים לספק לכם את השקט הנפשי והבטחון לפעול – וזו משימתנו הראשונה. בין אם זה באמצעות ייעוץ משפטי, או סתם עצה טובה, דרך בניית מערכת חוזית מתאימה ליחסים שלכם, פתרון אלטרנטיבי לסכסוכים עם שותפים, עם בני זוג, בין שכינים וכיו"ב, ועד להגנה על זכויותיכם בעסק, בבית ומחוצה לו וגם על שמכם הטוב – אנחנו פה בשבילכם.

משרדנו החל כמשרד המספק שירותים משפטיים לעסקים ועסקאות נדל"ן וממשיך לגדול ולהתפתח מיום ליום. כך הוספנו לפני כעשור תחום התמחות נוסף של התמחות בדיני עבודה, התמחות בגישור, התמחויות נוספות, כדי לעזור ללקוחותינו בייפוי כוח מתמשך, עריכת צוואות, הסכמי ממון וכיו"ב ובכל נושא אחר אנו עובדים אם אנשי מקצוע מהמובילים בתחום כדי לספק ללקוחותינו את השירות המקצועי שמגיע להם עם תשומת הלב המיוחדת שלנו אותה אנו מעניקים לכל לקוח ולקוח.

מהניסיון שלנו – איתור הבעיה הנכונה בכל עניין, מחלוקת או משבר, מהווה כ-80% מהפתרון ולכן היכולת שלנו לזהות את הבעיות האמיתיות בכל מצב ומצב מקצרות את הדרך לפתרון נכון ומתאים ולרוב מוזילות את העלויות באופן משמעתי.

אנחנו פה בשבילך – נסו אותנו.